Dane Urzędu

Gmina Michów

Urząd Gminy Michów
ul.Rynek I 16
21-140 Michów

Tel./Fax 081 8566001
               081 8566094
               081 8566202

sekretariat@michow.eurzad.eu

Godziny pracy Urzędu

pon.-pt. 7.30-15.30

 

Przewodniczący

Rady Gminy - mgr inż. Andrzej Trojak

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - mgr inż. Marian Wicha 

przyjmują interesantów w każdą środę

w godz. 800 - 1000 (świetlica- pokój nr 18)

 

Klub Radnych PIS i GPL

przyjmuje interesantów w każdą środę

w godz. 1000- 1100 (świetlica - pokój nr 18)

Sołectwa

WYKAZ SOŁTYSÓW  I RAD SOŁECKICH

 

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

1.

Aleksandrówka

Rzechuła Tomasz

Rzechuła Mateusz

Stawski Mirosław

Rzechuła Arkadiusz

2.

Anielówka

Syta Teresa

Syta Robert

Zielińska Monika

Berlińska Marzena

3.

Budki

Barszcz Paweł

Mizio Mirosław

Syta Roman

Kolasińska Irena

4.

Chudowola

Korzeniowska Maria

Adameczek Cezary

Iwan Marta

Iwan Aneta

5.

Elżbietów

Jankowski Zbigniew

Ochnio Teresa

Łukasiewicz Mariusz

Michalak Tomasz

6.

Gołąb

Włodarczyk Ewa

Karbowniczek Anna

Lewtak Mieczysław

Włodarczyk Sławomir

7.

Gołąb Kolonia

Szczepaniak Kazimierz

Wasil Artur

Wójcik Teresa

Targoński Tadeusz

8.

Giżyce

Madejski Jarosław

Kusyk Wiesław

Badziak Janusz

Kusyk Kazimierz

9.

Gawłówka

Jóźwiak Katarzyna

Okoń Czesław

Kanadys Jan

Kobań Krzysztof

10.

Katarzyn I

Maciak Tomasz

Bogucki Dariusz

Kołodyński Jerzy

Zakaszewska Renata

11.

Katarzyn II

Bachanek Zdzisław

Węgrzynowicz Witold

Stefaniak Ryszard

Zyga Marzena

12.

Krupy

Zdunek Albert

Piątek Janusz

Jedut Stanisława

Bartoń Krystyna

13.

Michów

Bochyński Stanisław

Karpiński Jan

Woźniak Zofia

Wicha Janina

 

14.

Mejznerzyn

Cieśla Marian

Szymanek Adam

Karpiński Krystian

Barszcz Tadeusz

15.

Meszno

Bisek Marek

Barszcz Krzysztof

Więsyk Zbigniew

Mazurek Maria

16.

Miastkówek

Durczak Katarzyna

Dudzik Dominik

Barszcz Jacek

Lalak Barbara

17.

Młyniska

Mitura Helena

Cyrski Krzysztof

Zieliński Jan

Mierzwiński Stanisław

18.

Natalin

Piskorska Krystyna

Piskorski Edward

Bojanowski Paweł

Miller Tomasz

19.

Ostrów

Jankowski Janusz

Kowalczyk Dariusz

Jankowski Marcin

Radzikowska Regina

20.

Podlodówek

Patrzylas Wiesław

Bernacka Joanna

Podstawka Mirosław

Bogusz Anna

21.

Rawa

Ogórek Małgorzata

Pacek Małgorzata

Jedut Anna

Zagojska Katarzyna

22.

Rudno

Kozak Elżbieta

Szaniawski Janusz

Trąbka Sylwester

Szewczyk Bogdan

23.

Rudzienko I

Zyga Danuta

Lemieszek Jerzy

Wasil Sylwia

Grenda Mariusz

24.

Rudzienko II

Staniak Jerzy

Tatarczak Krzysztof

Polak Janusz

Patrzylas Roman

25.

Rudzienko Kolonia

Komsta Marcin

Aftyka Grzegorz

Bicki Paweł

Bicki Zbigniew

26.

Trzciniec

Grymulska Grażyna

Misiurek Wojciech

Drzewiecka Bożena

Szmul Bogusław

27.

Wypnicha

Gol Janusz

Duda Marzena

Szpitun Elżbieta

Rola Dariusz

28.

Węgielce

Cienkusz Beata

Kaczorowska Zofia

Olszak Aneta

Roczniak Jerzy

29

Zofianówka

Furtak Janina

Patrzylas Ilona

Dębek Danuta

Dębek Leszek